1. Nowe samochody
  2. Wkrótce
  3. Nowy Land Cruiser
Gotowy na nową przygodę?
Przewiń niżej Pomiń
Gotowy na nową przygodę?

Całkowicie nowa Toyota Land Cruiser

Gotowy na nową przygodę?

Poznaj nowe oblicze legendarnego Land Cruisera. Pełen charakteru i emocji design łączy się tu z nowoczesnymi technologiami terenowymi, nie pozostawiając wątpliwości – to auto zabierze Cię wszędzie tam, dokąd zechcesz. Zbudowany z myślą o niezawodności na nowo definiuje to, co możliwe w terenie. Twoja przygoda właśnie się rozpoczyna.

319 900 zł

3 304 zł/ miesiąc

Ikoniczna stylistyka
Niezwyciężona technologia 4x4
Legendarne możliwości terenowe
Innowacyjne rozwiązania

Toyota Land Cruiser

Stwórz sam
swój model

Nie możesz doczekać się nowego Land Cruisera? Już teraz możesz własnoręcznie przygotować papierowy model tego legendarnego auta! Pobierz plik pdf wybranej wersji, wydrukuj (najlepiej na kolorowej drukarce), wytnij i sklej we wskazanych miejscach. Zachęcamy do pochwalenia się swoim modelem w social mediach oznaczając profil @toyota.polska!
Historia
Początki ikony
Historia Toyoty Land Cruiser rozpoczęła się od modelu BJ. Przeszedł on do historii w 1951 roku, gdy wspiął się do szóstej stacji kolejki górskiej na górze Fudżi – wyżej niż jakikolwiek pojazd przedtem. W 1954 roku Toyota BJ została przemianowana na Toyotę Land Cruiser i tak właśnie narodziła się legenda.
First Edition

Ikona wśród ikon

First Edition to limitowana edycja Toyoty Land Cruiser zachwycająca dwukolorowym nadwoziem z dachem w kolorze Light Grey i klasycznymi akcentami, takimi jak kultowe okrągłe reflektory. Wersja ta charakteryzuje się również dedykowanym oświetleniem i sterowanym elektrycznie dachem panoramicznym z funkcją otwierania i uchylania. Limitowana wersja First Edition będzie dostępna tylko w przedsprzedaży.
Ponadczasowa
IKONA
Land Cruiser zawsze wyprzedzał panujące w motoryzacji trendy dzięki swojej wszechstronności. Nowa, limitowana wersja First Edition, dostępna wyłącznie w przedsprzedaży, stanowi kontynuację tej chlubnej tradycji, czerpiąc inspirację ze swoich poprzedników.
Design
Powrót do korzeni
Stworzony, a nie wyprodukowany Land Cruiser był triumfem funkcji nad formą. To samo poczucie autentyczności ukształtowało jego najnowsze oblicze. Dzięki charakterystycznym proporcjom oraz ikonicznej, off-roadowej estetyce, nowy król aut 4x4 stanowi uosobienie ducha przygody.

Fantastyczna stylistyka

Każdy element nowego Land Cruisera został starannie przemyślany i zaprojektowany. Nisko poprowadzona linia boczna i duże okna zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Osadzone w rogach samochodu reflektory są chronione przed uszkodzeniami.

Zmierz się z niemożliwym

20" koła zapewniają imponującą przyczepność i trakcję w każdym terenie. A dzięki specjalnie wyprofilowanym nadkolom błoto z łatwością spływa, umożliwiając bezproblemowe poruszanie się w najtrudniejszych warunkach.

Nad tobą tylko niebo

Sterowany elektrycznie dach panoramiczny z funkcją otwierania i uchylania zapewnia iście filmowe widoki. Wpuść do środka więcej światła i ruszaj, gdzie oczy poniosą.

Doskonała widoczność

Trudne warunki jazdy wymagają dobrej widoczności. W Land Cruiserze zawsze patrzysz na wszystko z góry, a niska, pozioma deska rozdzielcza nie zakłóca widoku na otoczenie.

Intuicyjna kontrola

Zaprojektowana we współpracy z profesjonalnymi kierowcami rajdowymi Toyoty przestrzeń wokół dźwigni zmiany biegów jest mistrzostwem ergonomii.

Więcej przestrzeni

Ogromna przestrzeń bagażowa może być jeszcze większa po złożeniu drugiego i trzeciego rzędu siedzeń.

Poznaj Toyotę
Land Cruiser

Prezentowane zdjęcia są wygenerowane komputerowo i mogą odbiegać od rzeczywistości.
Możliwości
Jedź, gdzie chcesz

Jedyne w swoim rodzaju auto 4x4

Nowy Land Cruiser został zaprojektowany do jazdy z dala od utartych szlaków. Powstał on na konstrukcji ramowej, bazującej na nowej platformie GA-F o zwiększonej sztywności. Jazdę terenową ułatwia stały napęd 4x4 połączony z najnowszymi technologiami, w tym elektronicznym wspomaganiem kierownicy, zawieszeniem o dużym skoku i systemem rozłączania przedniego stabilizatora (SDM).

Nie zatrzymuj się

Ponadczasowa sylwetka Land Cruisera to coś więcej niż doskonały wygląd. Wzmocniona, sztywna rama pod nadwoziem zapewnia lepszą zwrotność i właściwości jezdne. Krótkie zwisy i wyżej osadzona kabina zwiększają prześwit i głębokość brodzenia, dzięki czemu można dotrzeć tam, gdzie inni boją się zapuszczać.

Okiełznaj każde wyzwanie

System zmiennej charakterystyki napędu w zależności od terenu (Multi-Terrain Select) dostosowuje pracę zawieszenia i układu napędowego do warunków terenowych. A gdy jazda wymaga precyzji, system utrzymujący stałą prędkość w terenie (Crawl Control) utrzymuje wybraną przez kierowcę, niską prędkość, dzięki czemu możesz w pełni skupić się na kierowaniu.