1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

O nas


Toyota Radość
to firma z tradycjami, działająca na rynku motoryzacyjnym od 1986 roku. Jako pierwsi w Polsce otworzyliśmy salon samochodowy Toyoty.

Naszym atutem jest unikalne położenie stacji, wśród pięknej zieleni, w zaciszu miasta. Już sam charakter otoczenia salonu podkreśla nasze proekologiczne podejście do środowiska.

Aby nasi Klienci mogli miło spędzić czas stworzyliśmy piękny ogród w aranżacji japońskiej, w którym można, przy smacznej, aromatycznej kawie, oczekiwać na wykonanie usługi.

Toyota Radość to nowoczesny, elegancki i przestronny salon samochodowy, obsługujący Klientów indywidualnych i flotowych (Toyota Professional). Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom najlepszej obsługi i zadowolenia z marki między innymi dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, który systematycznie uczestniczy w licznych szkoleniach zawodowych. Nasza firma zatrudnia ok. 140 pracowników. Dział handlowy składa się z doradców ds. sprzedaży samochodów nowych i używanych. Przestronny salon mieści ekspozycję wszystkich modeli samochodów Toyoty.

Naszą misją jest spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów poprzez świadczenie kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie od sprzedaży samochodów nowych i używanych przez serwis mechaniczny (gwarancyjny i pogwarancyjny), blacharsko-lakierniczy, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, ubezpieczeń, kredytów i leasingów i zarządzanie flotą, po wynajem samochodów zastępczych. Serwis mechaniczny wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne.

Posiadamy również placówkę Toyota Pewne Auto w Józefowie, gdzie można kupić i sprzedać używane auta, nie tylko Toyoty.

Potwierdzeniem naszego zaangażowania i rzetelnej pracy jest uzyskany Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normami ISO 9001: 2008 oraz ISO 14001: 2004 a także Certyfikat TSM w zakresie standardów jakościowych w programie Toyota  Customer Service Management (TSM).