1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa w zakresie sprzedaży samochodów nowych obsługa
  • realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy
  • dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klienta
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz przetargowych
  • wsparcie w sprzedaży produktów finansowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i/lub w obsłudze Klienta
  • znajomość rynku motoryzacyjnego
  • orientacja na Klienta i jego potrzeby
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na cele oraz determinacja w dążeniu do celu
  • systematyczność, rzetelność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • rozwojową pracę dla globalnej marki Toyota
  • profesjonalny system szkoleń
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
  • atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premii zależny od osiąganych wyników

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@toyota-radosc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.