1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Elektromechanik Samochodowy

Opis stanowiska:

  • obsługa urządzeń diagnostycznych i pomiarowych stosowanych w technice motoryzacyjnej
  • montaż dodatkowych urządzeń elektronicznych
  • przeprowadzanie napraw/ przeglądów pojazdów samochodowych (marki Toyota)
  • kontrolowanie stanu technicznego pojazdów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku elektryka
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne samochodowe: elektryk
  • bardzo dobra znajomość budowy pojazdów i technologii napraw elektro - mechanicznych pojazdów
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • dbałość o wysoką jakość naprawy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji – szeroki pakiet szkoleń

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@toyota-radosc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.