1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Specjalista ds. Zarządzania Flotą

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie przeglądami i naprawami w ramach serwisu mechanicznego i blacharsko – lakierniczego, zwłaszcza w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Obsługa programu komputerowego w zakresie ewidencji pojazdów, usług serwisowych, autoryzacji napraw, ewidencji szkód komunikacyjnych itp.
  • Przygotowanie dokumentów związanych z rejestracją, ubezpieczeniem i wydaniem pojazdów nowych
  • Obsługa wypożyczalni samochodów zastępczych
  • Fakturowanie usług

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość podstaw mechaniki samochodowej
  • Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczenia pojazdów oraz likwidacji szkód
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. min. B.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@toyota-radosc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.