1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Salon Toyota

Poszukiwania wymarzonego samochodu mogą być trudne i wyczerpujące, a momentami nawet zniechęcające. Mogą też być jednak bajecznie proste, jeśli wybierzemy salon Toyota. To nie my będziemy szukali idealnego do naszych potrzeb samochodu – to on znajdzie nas, a my określimy, co konkretnie powinien mieć, byśmy czuli się w nim maksymalnie komfortowo. Proste? Jasne, że tak! Sprawdź, jak łatwo wyjedziesz z salonu Toyoty samochodem skrojonym idealnie do Twoich potrzeb!

Salon Toyota sposobem na idealne auto


Już na stronie internetowej swojego salonu Toyoty możesz zobaczyć, jak wiele masz możliwości, by Twoje auto było dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłeś. Zacznij od wybrania modelu dla siebie z ponad dwudziestki dostępnych. Rodzinna Toyota Avensis czy miejska Toyota AYGO? Terenowy Land Cruiser V8 czy sportowa Toyota GT86? A może rewolucyjna wodorowa Toyota Mirai? Pasja i wizjonerstwo Toyoty sprawiają, że samochody przyszłości już teraz są dla Ciebie dostępne na wyciągnięcie ręki. Wybierz auto dla siebie i skonfiguruj je według Twoich potrzeb i preferencji. Każdy model jest zwykle dostępny w kilku opcjach, w zależności od tego, jak bogate jest jego wyposażenie. Niemniej jednak to Ty masz ostateczny wpływ na to, jak dokładnie będzie wyposażony Twój nowy samochód, który dostarczy Ci salon Toyota.

Auto na Twoją miarę – prosto z salonu Toyoty

Zacznij od karoserii. Elegancka czerń? Ciepłe bordo? Nowoczesny metalik? Wybierz kolor, który najlepiej oddaje Twoją osobowość. Dopasuj felgi: aluminiowe lub stalowe. Stojąc na światłach chętnie zerkniesz w niebo przez stylowy i efektowny dach panoramiczny. Zastanów się nad zwiększeniem komfortu i bezpieczeństwa jazdy: czujniki zmierzchu i deszczu, tempomat, automatyczny ogranicznik prędkości to tylko niektóre dodatki, które mogą wzbogacić Twoje auto, uczynić je bardziej funkcjonalnym, bezpiecznym i wygodniejszym przy skomplikowanych manewrach. Potrzebujesz większej przestrzeni bagażowej? Wybierz dodatkowy boks bagażowy, który pomieści dodatkowe sprzęty, które zabierasz ze sobą w drogę. Parkuj wygodnie i szybciej dzięki czujnikom parkowania z przodu i z tyłu. Cofaj bezpiecznie dzięki czujnikom cofania. Zwiększ komfort we wnętrzu dzięki skórzanej tapicerce i łatwej w użyciu nawigacji, z którą zawsze dojedziesz do celu. Z Toyotą skonfigurujesz samochód, który będzie nie tylko bezpieczny i niezawodny, ale także wygodny, komfortowy i doskonale odpowiadający Twojemu charakterowi i upodobaniom.

Komfort z drugiej ręki

Salon Toyota to miejsce, gdzie nie tylko skonfigurujesz nowy samochód: znajdziesz tu też atrakcyjne i funkcjonalne modele z drugiej ręki, liczące sobie często niewiele ponad rok, w konkurencyjnych do fabrycznie nowych samochodów cenach. To doskonałe i wygodne rozwiązanie dla wszystkich, dla których cena jest ważniejsza od dodatkowych opcji i możliwości całkowitej personalizacji samochodu. Sprawdź już teraz, gdzie znajduje się najbliższy dla Twojej okolicy salon Toyoty i jak wiele może Ci zaoferować!