1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Warszawa

Przyjeżdżające do stolicy osoby często są zszokowane natężeniem ruchu samochodowego, do którego jednak mieszkańcy wydają się być przyzwyczajeni i dobrze sobie w nim radzą. Każdego dnia na warszawskie ulice wyjeżdżają tysiące samochodów, a wśród tego grona często da się znaleźć znaczek marki Toyota. Warszawa to jedno z miast, gdzie samochody japońskiego producenta należą do najczęściej kupowanych – podobną tendencję można zaobserwować także w innych rejonach kraju, a potwierdzeniem tego są statystyki sprzedaży prowadzone przez markę, które z roku na rok pną się w górę. Cieszymy się, że mamy w tym udział, jako pierwszy salon Toyoty w Polsce.

Polska historia marki Toyota – Warszawa to początek


Najdłużej w Polsce, bo już od 30 lat dostarczamy Państwu niezawodne samochody marki Toyota. Jesteśmy pierwszym polskim salonem Toyota, dzięki czemu służymy naszym doświadczeniem i wiedzą na temat marki oraz motoryzacji zgłaszającym się do nas klientom, pomagając w wyborze najlepszego samochodu lub doradzając w kwestiach związanych z serwisowaniem. O samochodach Toyota wiemy wszystko i chętnie się tą wiedzą podzielimy. Zgłaszający się do nas klienci zainteresowani kupnem nowego pojazdu zwykle mają już jakąś opinię na temat marki Toyota. Warszawa jest miastem, w którym wielu kierowców jest pasjonatami tych samochodów, dlatego też nietrudno jest spotkać się z komentarzami użytkowników aut Toyota. W naszym salonie w warszawskiej Radości chętnie przybliżymy Państwu szczegóły oferowanych przez nas samochodów, a także umożliwimy bezpośrednie poznanie ich zalet w trakcie jazdy próbnej. Klienci korzystający z naszego serwisu mogą z kolei czas oczekiwania spędzić przy dobrej kawie w przyjemnym ogrodzie urządzonym w stylu japońskim.

Dlaczego Toyota? Warszawiacy docenili zalety

Użytkownicy samochodów Toyota często wskazują na liczne zalety, dzięki którym pozostają wierni marce. Bez wątpienia te auta japońskiego producenta najbardziej znane są ze swojej bezawaryjności, co jest najbardziej przekonującym argumentem za nimi. Najwyższa jakość samochodów to priorytet Toyoty, co przekłada się na zaufanie klientów, którzy wiedzą, że auto Toyota ich nie zawiedzie i zawsze dowiezie do celu. Obok bezawaryjności, duże znaczenie ma również rekordowo niska utrata wartości samochodu, która bezpośrednio wynika z wysokiej jakości. Dzięki temu, kupując Toyotę, nie tylko nabywamy niezawodne auto, ale również kiedy będziemy chcieli zmienić samochód, sprzedamy ją w korzystnej dla nas cenie. Trzecim najważniejszym z perspektywy kierowców atutem jest bezpieczeństwo, jakie oferuje Toyota. Warszawa nie jest miastem, po którym jeździ się łatwo, zwłaszcza w godzinach szczytu, jednak dzięki Toyocie w każdej sytuacji kierowca i pasażerowie są bezpieczni. Zapewniają to nowoczesne technologie stosowane przez twórców samochodów w celu maksymalizacji bezpieczeństwa, są to m.in. systemy stabilizacji pojazdu i układy ACC, LDW, LKA.