Pracuj z nami

TOYOTA Radość

Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca ds. napraw  blacharsko-lakierniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- obsługa procesu likwidacji szkód komunikacyjnych zgodnie

   z procedurami serwisowymi

- prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją  i rozliczaniem zleceń

- organizacja harmonogramu napraw blacharsko-lakierniczych, wynajmu

   pojazdów zastępczych

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne lub wyższe

   kierunkowe)

- mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i likwidacji

   szkód

- ogólna wiedza dotycząca rynku motoryzacyjnego i ubezpieczeniowego

- praktyczna znajomość MS Office i sprawna obsługa komputera

- prawo jazdy kategorii B

- bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- ciekawą pracę w stabilnej i renomowanej firmie

- zatrudnienie na umowę o pracę

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@toyota-radosc.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland Spółka z o.o. sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".